(+۹۸) ۵۱۳۶۱۱۰۸۲۰

آغاز ثبت نام کلاس های موسیقی علامه طباطبایی

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اتاق خبر
۰۵ تیر
۱۳۹۷

امروزه موسیقــی از حد یک سرگرمی یــا هیجان فراتر رفته ، به طوری که تأثیراتِ شناختی آن به عنوان یک روش در افزایش توان ذهنی، تمرکز، مهارتهای حرکتی و هماهنگی حواس از هر روش دیگری قوی تر و مناسب تر می نماید. به عنوان مثال می توان به هوشیارتر و دقیق تر بودن کودکان آشنا به موسیقی نسبت به محرکهای شنوداری اشاره نمود.
کودکان به کشف دنیای پیرامون خود که سرشار از صدا و موسیقی است، علاقه فراوانی دارند. به نظر میرسد که این محرکهای شنیداری می توانند از طریق ابزارهای بازی، منجر به ارضاء کنجکاوی های کودک شوند. به علاوه کودکان به گونه ای فعال به دنبال کشف و درک محیط موسیقایی خود هستند و به طور طبیعی؛ به صداها، آواز و سازهای موسیقایی در دوره آموزشی تمایل نشان می دهند. بسیاری از مربیان بر این باورند که امروزه موسیقی همراه همیشگی کودکان است، چه آنان که از طریق رادیو، تلویزیون، ضبط صوت و در مکانهای عمومی موسیقی را می شنوند و حتی گروهی از آنان با ابزارهای بازی موسیقایی-در حالیکه آنها را همه جا به همراه دارند- در معرض موسیقی قرار می گیرند. بدین ترتیب تا زمانی که موسیقی با این میزان در دسترس کودکان قرار می گیرد، بهترین کار این است که آنان تحت آموزش قرار بگیرند.

به همین منظور موسسه آموزشی علامه طباطبایی ، تصمیم به برگزاری کلاس های آموزشی موسیقی در دو رده کودکان و نوجوانان گرفت.

این کلاس ها در سه بخش ذیل برگزار خواهد شد:

۱٫کلاس آواز (آواز گروهی،سرود،کرال):

کسب مهارت برای شرکت در گروه های آوازی و همسرایی.

۲٫کلاس همنوازی :

کسب مهارت در همنوازی کودکان و نوجوانان در سازها اعم از سنتی و کلاسیک.

۳٫کلاس سلفژ (دوره های ارف کودکان):

کسب مهارت نت خوانی(دیدخوانی و دیدسرایی)

یادگیری ریتم و نواختن قطعات موسیقی.

علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به دفتر مرکزی علامه طباطبایی واقع در  انتهای بلوار سجاد- شماره ۲۹۱ مراجعه و یا با شماره های  ۰۵۱۳۶۱۱۰۸۲۰ , ۰۵۱۳۶۱۱۰۰۱۷,۰۵۱۳۶۰۵۷۲۳۰ تماس حاصل نمایند.