(+۹۸) ۵۱۳۷۶۶۵۵۹۸

درخشیدن دانش آموز نخبه علامه طباطبایی در بیست و دومین دوره مسابقات نادکاپ شریف

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اتاق خبر
06 مارس
2018

آقای یونا رحمتی یگانه دانش آموز پایه اول دبستان علامه طباطبایی مشهد در بیست و دومین دوره مسابقات نادکاپ شریف افتخار آفرین شد. مسابقات ملی و آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) پرطرفدارترین مسابقات دانش آموزان کشور است، که توسط گروهی از مربیان فوق برنامه مدارس پیشرو در سراسر کشور طراحی شده است. حامیان این مسابقات نهادها و سازمانهایی مانند معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف، معاونت متوسطه وزارت آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری، معاونت علمی ریاست جمهوری، بسیج دانش آموزی، شهرداری تهران و … بوده اند.

مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ شریف) یکی از مهم ترین مراحل در زنجیره مهارت – خلاقیت است که با هدف ایجاد بروز فرصت خلاقیت در دانش آموزان با محوریت علوم نوین طراحی شده است. هم چنین در سال های گذشته نادکاپ در بخش رباتیک به عنوان مسابقات مقدماتی برای کسب سهمیه شرکت در مسابقات بین المللی دانشگاه ولنگونگ مطرح گردیده که این خود بیانگر اعتبار مسابقات است.
مراکز علمی و آکادمیک داخلی و خارجی معمولاً از برندگان مسابقات حمایت می کنند و جوایزی در قالب حمایت های مالی و معنوی به برندگان اهدا می کنند.

امید است با استعداد یابی و پشتبیانی هر چه بیشتر اولیا و مدیران مجتمع آموزشی علامه طباطبایی تعداد افتخار آفرینان و استعدادهای نخبه هر روز بیشتر شود.