(+۹۸) ۵۱۳۶۱۱۰۸۲۰

اطلاعیه شماره یازده: آغاز ثبت نام کلاس های اوقات فراغت ورزشی تابستانی

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اتاق خبر
۲۹ خرداد
۱۳۹۷

بدون تردید دانش آموزان هر جامعه،‌ سرمایه های گران بهایی هستند که اگر مورد بی توجهی قرار گیرند برای جامعه مشکلات عدیده ای بوجود می آورند و باید سال ها تاوان ضرر و زیان آنها پرداخته شود. این که یک دانش آموز در مدت تحصیلات ابتدایی تا اخذ دیپلم متوسطه حدود ۴ سال از عمر خود را در فراغت به سر می برد واقعیت و حقیقتی است که کمتر بدان توجه شده است. پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان به صورت یک معضل برای خانواده ها تبدیل شده است. برخی افراد فکر می کنند فراغت برابر با بیکاری است در حالی که اوقات فراغت از جمله زمان های با ارزش زندگی انسان است. دانش آموزان در ایام فراغت می توانند به کارهایی که علاقه دارند بپردازند و تجربیات خوبی به دست آورند. حتی گاهی همین کارهایی که در اوقات فراغت انجام می دهند سبب می شود که مسیر زندگیشان عوض شود. برگزاری کلاس های شاد، مفرح و هدفمند برای کودکان و نوجوانان می تواند علاوه بر ارائه آموزش های مختلف، این گروه سنی را از بسیاری از آسیب های اجتماعی در امان نگه دارد.

به همین منظور پایگاه سلامت موسسه آموزشی علامه طباطبایی در رشته های ورزشی زیر از دانش آموزان علاقمند در دو بخش دختران و پسران ثبت نام می نماید:

بخش پسران

۱- فوتبال

۲- فوتسال

۳- شنا

بخش دختران

۱- شنا

این کلاس ها زیر نظر مجرب ترین و حرفه ای ترین مربیان و در محیطی کاملا مطابق با استاندارهای روز دنیا برگزار می شود. کلاس های فوتبال در زمین چمن طبیعی آستان قدس رضوی، کلاس های فوتسال در سالن ورزشی دانشگاه فرهنگیان و کلاس های شنا در استخر سجاد برگزار می گردد.

از علاقمندان دعوت می شود جهت ثبت نام در ساعات اداری به دفتر مرکزی  موسسه آموزشی علامه طباطبایی واقع در انتهای بلوار سجاد- دفتر مرکزی مجتمع علامه طباطبایی- شماره ۲۹۱ مراجعه نمایند.